Základní škola Strakonice II, Dukelská 166
v
v

Změny v rozvrhu Wednesday 19. 6.

Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Bednářová Věra - Říča - Koub Ober Grac Jirk - - - -
Bízková Galina - - - - - - -
Hošková Olga - - - - - - - - - - -
Křišťan Josef Rejž Jílk Říča Souk Dalí - - - - -
Kudějová Hana - - - - - - - - - - -
Němec Josef Mand - - Brab Bern Rajt
Němejcová Petra ŠvaA Čadk - Jeřá - Petř
Prušák Rudolf - - - ŠvaA ŠvaA Vací - - - - -
Škotková Martina - Mich Mich - Mich - - - - - -
Vojtová Hana - - - - -
Zemenová Klára - - - - - - - - - - -
Místnosti mimo provoz 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
TVv Absc Absc Absc Absc Absc Absc
Změny v rozvrzích učitelů
Bernadová Pavlína
3 změna 8.B Ch1
5 supl. (NěmJ Sout) Ov 8.M F3 za odpadlou
před 5. hod dohled Přízemí hlavní budova  
Brabcová Kateřina
4 supl. (NěmJ Sout) Ov 7.M Z1 za odpadlou
Bublíková Lada
5 změna Tv 4.C Gym
Čadková Pavla
2 supl. (NěmP Sout) Tv 3.C TVm přespočetná hod.
Dalíková Jana
5 supl. (KřiJ N) Fy 7.M Fy1 za odpadlou
Dvořáková Zuzana
před 4. hod dohled Druhé patro  
Gracík Zdeněk
5 supl. (Bedn N) Vv 6.B 71 za odpadlou
před 6. hod dohled Druhé patro  
Jeřábková Lucie
4 supl. (NěmP Sout) Tv 6.A (Dív)+ Gym za odpadlou
Jílková Martina
2 supl. (KřiJ N) Fy 8.B Fy1 za odpadlou
Jirková Lucie
6 supl. (Bedn N) Vv 6.B 71 za odpadlou
Koubková Pavla
3 supl. (Bedn N) 4.A 38 Dohl. ŠDAP
Krtková Petra
před 6. hod dohled Druhé patro  
Mandryszová Lenka
1 supl. (NěmJ Sout) Vz 7.C 49 za odpadlou
Oberreiterová Lenka
4 supl. (Bedn N) Čj 6.D Ch2 za odpadlou
Petříková Dagmar
6 supl. (NěmP Sout) Tv 6.D (Dív)+ TVm za odpadlou
Rajtmajerová Veronika
6 supl. (NěmJ Sout) Tv 6.D (Chl)+ Gym za odpadlou
Rejžek Lukáš
1 supl. (KřiJ N) Fy 6.C Fy1 za odpadlou
Říčařová Karla
1 supl. (Bedn N) Čj 6.A Př2 za odpadlou
3 supl. (KřiJ N) Fy 6.D Fy1 za odpadlou
Soukupová Edita
4 supl. (KřiJ N) Fy 9.M Fy1 za odpadlou
Švarc Antonín
1 supl. (NěmP Sout) Tv 6.M (Chl)+ Gym do úvazku
3 supl. (PruR Dov) Inf 9.C Vt3 za odpadlou
4 supl. (PruR Dov) Inf 9.D Vt3 za odpadlou
před 3. hod dohled Druhé patro  
Tomášková Eva
2 změna Tv 3.D Gym
Vacíková Karolína
5 supl. (PruR Dov) Inf 9.M Vt3 Dohled
Vlčková Petra
3 změna Tv 2.B 16
Michalčíková Regina
1 supl. (Škot NVol) Čj 4.B 5 do úvazku
2 supl. (Škot NVol) M 4.B 5 do úvazku
4 supl. (Škot NVol) Pří 4.B 5 do úvazku
Změny v rozvrzích tříd
2.B
3 Tv 16 změna VlčP
3.C
2 Tv TVm supluje Čadk (NěmP)
3.D
2 Tv Gym změna Tomá
4.A
3 38 supluje Koub (Bedn)
4.B
1 Čj 5 supluje Mich (Škot)
2 M 5 supluje Mich (Škot)
4 Pří 5 supluje Mich (Škot)
4.C
5 Tv Gym změna Bubl
6.A
1 Čj Př2 supluje Říča (Bedn)
4 Tv Dív Gym supluje Jeřá (NěmP)
6.B
4 Tv Dív Gym supluje Jeřá (NěmP)
5 Vv 71 supluje Grac (Bedn)
6 Vv 71 supluje Jirk (Bedn)
6.C
1 Fy Fy1 supluje Rejž (KřiJ)
6 Tv Dív TVm supluje Petř (NěmP)
6 Tv Chl Gym supluje Rajt (NěmJ)
6.D
3 Fy Fy1 supluje Říča (KřiJ)
4 Čj Ch2 supluje Ober (Bedn)
6 Tv Dív TVm supluje Petř (NěmP)
6 Tv Chl Gym supluje Rajt (NěmJ)
6.M
1 Tv Chl Gym supluje ŠvaA (NěmP)
7.C
1 Vz 49 supluje Mand (NěmJ)
7.D
1 Tv Chl Gym supluje ŠvaA (NěmP)
7.M
4 Ov Z1 supluje Brab (NěmJ)
5 Fy Fy1 supluje Dalí (KřiJ)
8.B
2 Fy Fy1 supluje Jílk (KřiJ)
3 Ch1 změna Bern
8.M
5 Ov F3 supluje Bern (NěmJ)
9.C
3 Inf Vt3 supluje ŠvaA (PruR)
9.D
4 Inf Vt3 supluje ŠvaA (PruR)
9.M
4 Fy Fy1 supluje Souk (KřiJ)
5 Inf Vt3 supluje Vací (PruR)
Pedagogické dohledy u tříd - nejsou