Základní škola Strakonice II, Dukelská 166
v

Změny v rozvrhu úterý 11. 12.

Nepřítomné třídy 0 1 2 3 4 5 6 7 8
1.A Exk Exk
9.A Exk Exk
Nepřítomní učitelé 0 1 2 3 4 5 6 7 8
Bízková Galina .. -
Dupáková Naďa - - - Šolá - NěmJ - - -
Harajdová Karla Šimk
Křenková Hana .. ..
Křišťanová Drahomíra Bízk
Neubauerová Kristýna - Souk KřiM Dvoř - - Dola - Petř
Rybáček Jan Čapk Petř Čapk Křen
Vlčková Petra - - - -
Vojtová Hana - Bízk Šolá
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů
Bízková Galina
7 supl. (Vojt Lék) 8.D Př1 za odpadlou
8 supl. (KřiD Lék) D 9.C Fy1 za odpadlou
před 8. hod dohled Přízemí  
Čapková Michaela
1 supl. (Rybá Nahr) Čj 5.D 40 za odpadlou
3 supl. (Rybá Nahr) Vla 5.D 40 za odpadlou
Dolanská Renáta
6 supl. (Neub N) Ov 7.D 72 za odpadlou
Dvořáková Zuzana
3 supl. (Neub N) Aj 3.D (Aj6)+ Jaz za odpadlou
Jirková Lucie
2 změna Nj 9.A (Nj5)+
Křenková Hana
5 supl. (Rybá Nahr) Hv 5.D 40 Náhrada, Výměna
Křivanec Miroslav
2 supl. (Neub N) Ov 6.D 73 za odpadlou
Němec Josef
5 supl. (Dupá Očr) Aj 6.B (Aj2) 45 za odpadlou
Petříková Dagmar
2 supl. (Rybá Nahr) M 5.D 40 za odpadlou
8 supl. (Neub N) Z 7.D 72 za odpadlou
Sosna Radek
0 navíc 7.C Př1 přespočetná hod.
Soukupová Edita
1 spojeno (Neub N) Aj 8.C (Aj2)+ Jaz
Šimková Hana
1 supl. (Hara Lék) D 7.D Hv za odpadlou
2 změna Nj 9.A (Nj1)+
Šolá Martina
3 supl. (Dupá Očr) Hv 7.B Hv za odpadlou
8 supl. (Vojt Lék) 8.B Př1 za odpadlou
Volfová Hana
2 odpadá Nj 9.A (Nj2)
Změny v rozvrzích tříd
1.A
3.-4. hod Exkurze
3.B
3 Aj Aj6 Jaz supluje Dvoř (Neub)
3.D
3 Aj Aj6 Jaz supluje Dvoř (Neub)
5.D
1 Čj 40 supluje Čapk (Rybá)
2 M 40 supluje Petř (Rybá)
3 Vla 40 supluje Čapk (Rybá)
5 Hv 40 supluje Křen (Rybá)
6.B
5 Aj Aj2 45 supluje NěmJ (Dupá)
6.D
2 Ov 73 supluje KřiM (Neub)
7.B
3 Hv Hv supluje Šolá (Dupá)
7.C
0 Př1 navíc SosR
7.D
1 D Hv supluje Šimk (Hara)
6 Ov 72 supluje Dola (Neub)
8 Z 72 supluje Petř (Neub)
8.B
1 Aj Aj2 Jaz spojí Souk (Neub)
8 Př1 supluje Šolá (Vojt)
8.C
1 Aj Aj2 Jaz spojí Souk (Neub)
8.D
7 Př1 supluje Bízk (Vojt)
9.A
1.-2. hod Exkurze
9.C
8 D Fy1 supluje Bízk (KřiD)
Pedagogický dohled u třídy:
1.A
Hodina: 3.-4., Učitel: Křenková Hana
9.A
Hodina: 1.-2., Učitel: Bízková Galina