Plán akcí 1.12.2018 - 31.12.2018

  • 1.12
    sobota
  • 2.12
    neděle
  • 3.12
    pondělí
    Muzeum alchymistů a mágů - Praha
    Tvořivá dílna
    07:55 - 09:35
    Škola v pohybu
    07:55 - 11:30 1.ABCD. Každá třída hodinu. Informace na mujprvnigol.cz.
  • 4.12
    úterý
    Stonožka - prodej dětských výrobků
    vestibul
    Návod k používání nových košů v tělocvičně
    07:30 Účast všech vyučujících 1. stupně povinná, tělocvična, cca 5 minut
    Škola v pohybu
    07:55 - 11:30 2.ABCD. Každá třída hodinu. Informace na mujprvnigol.cz.
    Plavání - krajské finále 8. a 9. roč. (vybraní žáci)
    10:45 - 15:10
    Vánoční výstava a dílničky
    12:35 - 14:15
  • 5.12
    středa
    Stonožka - prodej dětských výrobků
    vestibul
    Tvořivá dílna
    07:55 - 09:35
    Škola v pohybu
    07:55 - 11:30 3.ABCD. Každá třída hodinu. Informace na mujprvnigol.cz.
    Pedagogická rada
    14:00
  • 6.12
    čtvrtek
    Dental Prevention
    07:55 - 08:40
    Mikulášská laťka
    07:55 - 13:20 2.stupeň
    Dental Prevention
    08:50 - 09:35
    Oblastní setkání školních metodiků prevence
    08:50 - 15:10
    Dental Prevention
    09:50 - 10:35
    Dental Prevention
    10:45 - 11:30
    Koncert pro Stonožku
    15:30 Kostel sv. Markéty
  • 7.12
    pátek
    Mše svatá pro Stonožku
    Kostel sv. Víta, Václava a Vojtěcha Praha
    Dental Prevention
    07:55 - 08:40
    Úřad práce
    07:55 - 09:35
    Dental Prevention
    08:50 - 09:35
    Dental Prevention
    09:50 - 10:35
    Dental Prevention
    10:45 - 11:30
    Vánoční setkání
    15:00
  • 8.12
    sobota
    Vánoční setkání
    - 15:00
  • 9.12
    neděle
  • 10.12
    pondělí
    Muzeum alchymistů a mágů - Praha
    Koncert školních sborů MěKD
    09:50 - 12:25
    Žákovský parlament
    12:35 - 13:20
  • 11.12
    úterý
    Úřad práce
    07:55 - 09:35
    Tvořivá dílna
    09:50 - 11:30
  • 12.12
    středa
    IT-Slot - Praha
    Focení Šoltésová
    1.stupeň
    Vánoční výstava a dílnička
    07:55 - 09:35 Černá kuchyně, 20 Kč
    Turnaj základních škol v minibasketbale dívek 1. stupeň
    07:55 - 12:25
    Vánoční turnaj ve volejbale
    07:55 - 13:20 8. a 9. třídy
    Olympiáda Čj - 8. - 9. ročník
    14:00 - 15:10
  • 13.12
    čtvrtek
    Mladý chemik, Praha
    Kino
    07:55 - 09:35
    Vánoční výstava a dílna
    07:55 - 09:35
    Vánoční výstava a dílničky
    12:35 - 14:15
  • 14.12
    pátek
    Exkurze - sklárna Joska, Mainbrunn
    Výběr 6. - 9. ročník
    Vánoční turnaj ve stolním tenise
    07:55 - 13:20 2. stupeň
    Vánoční výstava a dílničky
    12:35 - 14:15
  • 15.12
    sobota
  • 16.12
    neděle
  • 17.12
    pondělí
    Jurský svět
    07:55 - 09:35 Kino Oko
  • 18.12
    úterý
  • 19.12
    středa
    Kino
    07:55 - 09:35
    Florbal chlapci st. 8. a 9. ročník
    07:55 - 13:20
  • 20.12
    čtvrtek
    Kino Oko, 8,30 - 10,00
    07:55 - 09:35
    Kino Oko, 10,00 - 11,30
    09:50 - 11:30
  • 21.12
    pátek
    Ředitelské volno
  • 22.12
    sobota
  • 23.12
    neděle
  • 24.12
    pondělí
  • 25.12
    úterý
  • 26.12
    středa
  • 27.12
    čtvrtek
  • 28.12
    pátek
  • 29.12
    sobota
  • 30.12
    neděle
  • 31.12
    pondělí

Toto bude nahrazeno šablonou id="actionTemplate"